Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeminister shqiptar

Ambasadori Markovski bën DEKLARATËN e fortë: Maqedonia e Veriut mund të ketë President dhe Kryeministër shqiptar

Gjatë një vizite në Universitetin ‘Fan Noli’ në Korçë, ambasadori i Maqedonisë së Veriut, Danco Markovski deklaroi se Presidenti apo Kryeministri i kësaj republike...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone