Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

kryemadhi

Kryemadhi rrëfen puthjen e parë me Metën: Kur shoqet e mia bënin dashuri, unë dilja në miting

Personi i parë që i ka thënë të mbajë mbiemrin e saj, ka qenë pikërisht Ilir Meta. Monika Kryemadhi rrëfen se Meta e njohu...

Kryemadhi zbulon nëse Bebe Rexha do jetë pjesë e fushatës së LSI

Monika Kryemadhi tregon se këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha si dhe kushërira e saj nuk do bëhet pjesë e fushatës së LSI-së. ...

Rama i përgjigjet Kryemadhit: Mos e merrni seriozisht Monikën

Kryeministri Edi Rama është shprehur se deklaratat e deputetes Monika Kryemadhi se kriza politike po shakkton humbjen e vendeve të punës dhe largimin e...

Lajmet e fundit