Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

kryemadhi

“Paketa e furnellës së rezistencës”, Kryemadhi: Më erdhi një video e ministrave nga Dubai, ajo që pashë…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se paketa e rezistencës ndaj krizës që ka shkaktuar lufta në Ukrainë është tallje me qytetarët, ndërsa me...

Kryemadhi: Rafineria e Ballshit vihej në punë me 50 milionë euro, pse e shesim naftën bruto me 40 dollarë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se Shqipëria ka mundësi të prodhojë naftë cilësore, ndryshe nga sa deklaron kryeministri Edi Rama. Kryemadhi komentoi një vizitë...

TRONDIT Kryemadhi: Treçereku i politikanëve kanë BIZNESE ME RUSINË! Ndër ta burri i MINISTRES që…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se një pjesë e madhe e politikanëve shqiptarë kanë biznese të lidhura me Rusinë. Teksa komentoi sanksionet dhe u...

Alqi Bllako i përgjigjet akuzave të LSI: Nuk kam patur asnjë rol në koncesione, babai im s’ka përfituar KURRË asnjë qindarkë prej meje!

Deputeti i Partisë Socialiste Alqi Bllako i është përgjigjur akuzave të LSI-së se ka përfituar disa mijëra euro si dhe ka konflikt interesi me...

A do të kemi një aleancë LSI-Berisha? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Soclaiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e pyetur në lidhje me një aleancë me ish-kryeministrin, Sali Berisha, ka refuzuar të japë një...

FOTO: Kryemadhi shfaqet për herë të parë në publik pas disfatës në zgjedhje, krah Metës në Hungari

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë sot në inagurimin e bustit të heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Budapest të Hungarisë. Busti është një donacion...

Nuk mori dot asnjë mandat, LSI ankimon rezultatin e zgjedhjeve në Vlorë: Të shpallen të pavlefshme dhe të ripërsëriten! (Edhe në Korçë)

Lëvizja Socialiste për Integrim ankimon në KQZ rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit për qarqet Vlorë dhe Korçë dhe kërkon që të shpallen të...

Lëviz sërish numri i mandateve, PS ia merr LSI-së, PD përmbys rezultatin në Njësinë nr.8

Janë numëruar më shumë se gjysma e qendrave të votimit në të gjithë Shqipërinë, teksa herë pas here ka lëvizje të mandateve totale në...

Mesazh i fortë i Kryemadhit: S’bëj kompromis për karrige, pushtet apo emër me asnjë lider partie që kërkon të…

Kryetarja e Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbajtur ditën e sotme një takim elektoral në qytetin e Lushnjes. Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi...

Deputeti Jenishehri sfidon Ramën, Bashën e Kryemadhin: Pse nuk pranoni debat televiziv me mua

Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, Selami Jenisheri ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së...

Lajmet e fundit