Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

kryemadhi

FOTO: Kryemadhi shfaqet për herë të parë në publik pas disfatës në zgjedhje, krah Metës në Hungari

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë sot në inagurimin e bustit të heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Budapest të Hungarisë. Busti është një donacion...

Nuk mori dot asnjë mandat, LSI ankimon rezultatin e zgjedhjeve në Vlorë: Të shpallen të pavlefshme dhe të ripërsëriten! (Edhe në Korçë)

Lëvizja Socialiste për Integrim ankimon në KQZ rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit për qarqet Vlorë dhe Korçë dhe kërkon që të shpallen të...

Lëviz sërish numri i mandateve, PS ia merr LSI-së, PD përmbys rezultatin në Njësinë nr.8

Janë numëruar më shumë se gjysma e qendrave të votimit në të gjithë Shqipërinë, teksa herë pas here ka lëvizje të mandateve totale në...

Mesazh i fortë i Kryemadhit: S’bëj kompromis për karrige, pushtet apo emër me asnjë lider partie që kërkon të…

Kryetarja e Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbajtur ditën e sotme një takim elektoral në qytetin e Lushnjes. Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi...

Deputeti Jenishehri sfidon Ramën, Bashën e Kryemadhin: Pse nuk pranoni debat televiziv me mua

Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, Selami Jenisheri ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së...

‘Nuk e mori seriozisht Covid-in dhe…’, Kryemadhi: Titi si këpucari që s’rregullon këpucët e veta (Tregon gjendjen e tij shëndetësore)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për gjendjen shëndetësore të nënkryetarit të partisë, Petrit Vasili. Ajo tha sot në “Zonë...

Basha thirrje Kryemadhit të mbajë maskë: Shqiptarët duhet të vetëdijesohen, mos e shpërfillni pandeminë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi si gjithë shqiptarët duhet të vetëdijësohet ndaj rreziqeve të Covid-19 dhe...

Kryemadhi tha se shkolla ‘Sami Frashëri’ do të ndërtohet në Paskuqan, i përgjigjet Veliaj: Shkolla do ndërtohet aty ku ka qenë, 2 herë më...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha në emisionin “Opinion” se sipas informacioneve që ajo posedonte, oborri i shkollës “Sami Frashëri” do t’ju kthehej pronarëve...

‘Kryeministër i degraduar’, Kryemadhi takim me kryesinë e LSI-së në Durrës: Të ndezim motorrët në maksimum, ne do të jemi forcë e parë në...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryesinë e kësaj partie në qytetin e Durrësit. ...

‘Mjaft kursyet për shëndetin e nxënësve’, Kryemadhi publikon videon dhe bën thirrje: Testimi dhe masat mbrojtëse janë detyrim i qeverisë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka bërë thirrje qeverisë që të mos kursejë për shëndetin e nxënësve në shkolla. Sipas...

Lajmet e fundit