Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

KRYEMADHI SULMON RAMEN

“Projekti 1 miliard euro është një pastrim i thjeshtë parash i kryeministrit”

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Debati në Channel one” ka komentuar aktualitetin politik dhe aksionin e Opozitës....

Lajmet e fundit