Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryemadhi: Do ta shkarkoja Presidentin

Kryemadhi: Do ta shkarkoja Presidentin menjëherë, është fajtori më i madh     

E ftuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit, Monika Kryemadhi ka folur dhe për Presidentin Ilir Meta. Gazetari Alfred Peza gjatë...

Lajmet e fundit