Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

kryemadhi basha

Kryemadhi thërret me urgjencë Komitetin Drejtues Kombëtar të LSI: Të protestojmë për të larguar banditët nga pushteti (SKENARI)

Monika Kryemadhi, ditën e nesërme, në orën 11:00  do të mbledhë Komitetin Drejtues Kombëtar të LSI. Kryetarja e LSI paralajmëron protesta të...

Kryemadhi uron Bashën dhe vlerëson rëndësinë e Partisë Demokratike

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka uruar sot Partinë Demokratike për festën e 27 vjetorit të themelimit. Në urimin e saj,...

Zhvillime të papritura: Kryemadhi takon Bashën në selinë e PD. Ja kush e shoqëron

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në Selinë e Partisë Demokratike ku po zhvillon një takim me kreun e kësaj...


Lajmet e fundit