Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Kryefamiljari

E rëndë në Klos, kryefamiljari gjendet i vdekur në shtëpi, dyshohet se e ka vrarë gruaja dhe vajza e tij (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Klos, por që bëhet me dije vetëm mëngjesin e sotëm, shkruan newsbomb.al. Kryefamiljari i...

Rama në Shijak, shtyn karrocën e kryefamijarit të paralizuar: Meqë ke kërkuar të vi unë…(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim në shtëpitë e rindërtuara në Shijak pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Rama shprehet se...

Lajmet e fundit