Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

kryebashkiaku

Gati denoncimi i radhës, Bardhi: Një kryebashkiak i PS i dënuar për vepër të rëndë penale, presim ta verifikojmë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi thotë se një tjetër kryebashkiak i majtë është duke u verifikuar prej tyre pasi dyshohet se...

SKANDAL/ Kryebashkiaku europian në orgji me prostituta në jaht (DETAJE)

Kryebashkiku i qytetit hungarez Gyor Zsolt Borkai është përfshirë në një skandal seksual, i cili përhapur në rrugare virale në rrjetet sociale. ...

‘Gazetari’ sulmon me thike kryebashkiakun gjatë një aktiviteti bamirësie

Kryebashkiaku i qytetit verior polak të Gdanskit është sulmuar me thikë gjatë një aktiviteti bamirësie. Paëel Adamoëicz, 53 vjeç, thuhet se është në gjendje...

Vritet kryebashkiaku 2 orë pasi mori detyrën

Kryebashkiaku i Tlaxiaco, qytet në Meksikë është qëlluar për vdekje, 2 orë pasi mori detyrën. Alejandro Aparicio po shkonte të...

Berisha denoncoi fshehjen e aksidentit të djalit të kryebashkiakut, reagon policia: Është pasqyruar…

Policia e Shtetit ka reaguar pas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha se djali i kryebashkiakut të Kurbinit, Artur Bardhit ka shkaktuar një aksident ku...

Aksidentohet gjatë natës kryetari i Bashkisë Këlcyrë, në makinë edhe kreu i PS

Kryebashkiaku i Këlcyrës, Klement Ndoni është aksidentuar gjatë natë. Ngjarja ndodhi teksa ai ishte duke u kthyer me automjetin e tij...

Çfarë do të ndodhë të dielën? BLLOKOHET e gjithë TIRANA

Kryeqyteti do të jetë totalisht i bllokuar ditën e dielë. Policia nuk do të lejojë qarkullimin e mjeteve, dhe shumica e...

Kryebashkiakun siç nuk e keni parë, kërcen valle në mes të qytetit

Kryetari i Bashkisë Finiq, Leonidha Kristo, është shfaqur ndryshe nga ç’mund të imagjinohej. Kryebashkiaku është pare duke kërcyer gjatë një...

Lajmet e fundit