Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

kryebashkiaku i vlores

Një orë pyteje në SPAK, Dritan Leli del nga Prokuroria Speciale dhe udhëton drejt Kosovës

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli është thirrur për t'u marrë në pyetje këtë të premte në ambientet e Prokurorisë Speciale. Ai ka qëndruar për...

Juristja e njohur “i përvishet” Dritan Lelit: Në 7 vjet, jo vetëm humbi partinë por nuk fitoi as zemrat e vlonjatëve! Nuk e kuptoj...

Brizida Gjikondi, juriste dhe aktiviste e njohur, shkruan për kryebashkiakun e Vlorës Dritan Leli, duke iu referuar kërkesës së socialistëve që ai të largohet...

Ish-ministri socialist krah Dritan Lelit: Është koha për punë jo për trakte dhe grupazhe edhe brenda partive

Ish-ministri socialist Arben Malaj i del në krah kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli, dhe thotë se është koha për punë në qytetin bregdetar dhe...

Pas përmbytjeve banorët e fshatrave të Vlorës “kapen” me kryebashkiakun Leli: Hap kanalin e ka bllokuar ai që ke aty

Pas situatës së përmbyjeve, në fshatrat e Vlorës ka filluar procesi i vlerësimit të dëmeve dhe rregullimit të kanaleve kulluese. Por ky proces...

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli humb njeriun e shtrenjtë

Është ndarë nga jeta në moshën 79 vjeçare i ati i kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli, ish -komisari Halil Leli. Halil...

Lajmet e fundit