Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

kryebashkiaku i selenices

Dhunohet kryebashkiaku socialist i Selenicës, Policia: Kemi arrestuar personin që goditi Pëllumb Binajn

Pëllumb Binaj, kryebashkiaku socialist i Selenicës, është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga një 57 vjeçar nga Vlora. Policia njofton për ngjarjen dhe arrestimin e...

Lajmet e fundit