Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

kryebashkiaku i lushnjes

Zbardhen përgjimet/ Kryebashkiaku i Lushnjes mbushte me naftën e shtetit makinat e miqve: Unë do jem te karburanti, të nxjerr këtë drejtorin…(E PLOTË)

Janë zbardhur disa përgjime nga kyebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe, i cili është arrestuar pak ditë më parë së bashku me zyrtarë të Bashkisë...

SPAK zbardh VENDIMIN: Fatos Tushe akuzohet për “Shpërdorim detyre”, në pranga dhe vartësit e tij, dy biznesmenët Ibrahim Lami i “Loti SHPK” e Bujar...

Prokuroria Speciale SPAK e akuzon kryetarin e Bashkisë së Lushnjës Fatos Tushe, për veprën penale të “Shërdorimit të detyrës” kryer në bashkëpunim, shkruan newsbomb.al....

Lajmet e fundit