Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kryebashkiaku i fierit

Kryebashkiaku i Fierit thirret në SPAK, Armando SUBASHI prej 3 orësh në zyrat e prokurorëve specialë (Dëshmon dhe deputeti i PS)

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi është duke u marrë në pyëtje këtë të premte nga Prokuroria Speciale SPAK, mëson newsbomb.al. Prej afro 3 orësh...

Lajmet e fundit