Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kruje

Zjarr i madh në pyjet me pisha në Krujë, zjarrfikësit në vendngjarje

Një zjarr i madh ka ëprfshirë pyjet me pisha në zpnën jugore të Krujës, në afërsi të kodrave të Vogëve.Deri më tani janë rreth...

Parcelat me hashash çojnë “shtetin” në Nikël, dhjetëra forca policie “zbarkojnë” në rrethinat e Krujës (FOTO)

Dhjetëra forca Policie kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Nikël, për goditjen e paligjshmërisë në fushën e kultivimit të drogës, shkruan newsbomb.al. Dyshime për...

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për tre të arrestuarit e fundit (EMRAT)

Gjykata e Krujës ka vendosur masën e sigurisë për tre të pandehurit e operacionit anti-drogë të quajtur “Agimi” që u zhvillua në Nikël të...

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për 13 të arrestuarit: 6 lihen në burg dhe 5 në shtëpi (EMRAT)

Gjykata e Krujës ka caktuar ditën e sotme masën e sigurisë për 13 persona, të cilët u arrestuan pak ditë më parë gjatë një...

Policia sërish në aksion, vijon operacioni antidrogë në Krujë, një ditë më parë u arrestuan 16 persona

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA po zhvillojnë një tjetër operacion antidrogë në rrethin e Krujës. Ende nuk dihet se në cilat zona do të...

Kishin mbushur Krujën me drogë, RENEA arreston 16 persona, shpallen në kërkim 24 të tjerë

Policia ka arrestuar16 persona, ndërsa 24 janë shpallur në kërkim dhe tre të tjerë janë proceduar penalisht në operacionin e koduar “Agimi”, të zhvilluar...

Operacioni antidrogë në Krujë, VOA: Në vitet e fundit ka patur rritje të kultivimit të kanabisit

Në Shqipëri, një operacion i gjerë i policisë kundër kultivimit të marijuanës, nisi sot që në orët e para të mëngjesit në zonën e...

I kthyen tokat në paracela hashashi, Policia operacion në fshatrat e Krujës, 6 të arrestuar, 1 në kërkim (EMRAT)

6 persona kanë rënë në prangat e Policisë në Krujë, pasi tokat në pronësi të tyre i kishin kthyer në paracela të mbjella me...

Kolegji i Apelimit hap hetim per kryeprokurorin e Krujës, denoncimi në vetting: Petrit Çano ka pasuri të padeklaruara në Gjirokastër

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA vendosi të premten të hapë hetimin gjyqësor lidhur me ankimin e Komisionerit Publik, Florian Ballhysa ndaj vendimit të...

Djegia e makinës në Krujë, në pronësi të vëllait të Eljon Hysës, në 2018 u gjet i vrarë dhe i groposur

Një makinë tip "Volkswagen" është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme ndërkohë që ka qenë e parkuar. Sipas informacioneve, makina në pronësi të shtetasit me...

Lajmet e fundit