Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

kriza ne pd

Ristani: Po ju jap një lajm shumë të mirë! Kriza në PD është drejt zgjidhjes

Arben Ristani thotë se kriza në Partinë Demokratike është drejt zgjidhjes, por të këtij mendimi nuk janë Gazment Bardhi dhe analisti Preç Zogaj. “Po ua...

Alizoti tregon rrugën për zgjidhjen e krizës në PD: Alibeaj duhej të jepte dorëheqjen, mbledhjet e Grupit nuk po shërbejnë për bashkimin e demokratëve

Deputeti i Partisë Demokratike Tomorr Alizoti  deklaroi mbrëmjen e sotme se mbledhjet e Grupit Parlamentar nuk zgjidhin krizën në PD. Duke iu referuar mbledhjes...

A do të zgjidhet kriza në PD? Zheji skeptik: Do të shpërthejë në ditët në vijim; Lubonja: Nuk ka bashkim, por nënshtrim

Analisti Artur Zheji dh Fatos Lubonja kanë folur për situatën në Partinë Demokratike dhe zhvillimet e ditëve të fundit. I pyetur  për zgjidhjen e...

Majlinda Bregu i “përvishet” Bashës: Të njëjtat buzëqeshje dhe gënjeshtra nga njëra intervistë në tjetrën

Kundërshtitë dhe përplasja brenda Partisë Demokratike edhe në sezon festash nuk shuhet. Njëra nga kritikueset më të ashpra të lidershipit të Bashës është...

5 orë takim, Basha pajtohet me FRPD-në, zbulohet biseda mes tij dhe Këlliçit

Pas krisjes së madhe që shkaktoi lista për deputetë mes Partisë Demokratike dhe Forumi Rinor i Partisë Demokratike duket se palët po shkojnë drejt...

Patozi thumbon Salianjin: Nuk merrem me yjet në ngitje të listës Basha se është koleg i Berishës

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi i ftuar në emisionin “kjo javë”, në news 24, ka komentuar nismën më të re në PD dhe...

“Berisha e largon Bashën për 24 orë”, Paloka i përgjigjet Topallit: Partinë e dëmtuan ata që bënin selfie nga Parisi

Deklarata e bërë nga ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, një ditë më parë, se “Berisha nëse e shkarkon Lulzim Bashën për 24 orë...


Lajmet e fundit