Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

kritika

Ish-ministri Xhafaj kritika në seancë: Kuvendi nuk është noter i legjislacionit dhe as vend ku bëhen qoka politike!

Ish-ministri i Drejtësisë, Fatmir Xhafaj, është treguar kritik teksa ka diskutuar në lidhje me integrimin europian në seanën e sotme plenare. Në fjalën e tij...

“Krenar për çdo shqiptar”, Rama ndan videon e Brojës dhe kritikon sërish Britaninë: Turp për këdo që veçon komunitetin tonë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Twitter një videomesazh të futbollistit shqiptar Armando Broja, teksa thotë se është krenar që është shqiptar. Rama teksa shpërndan...

Sali Berisha kritika qeverisë: Shkollat janë mbyllur, policët janë dyfishuar dhe burgjet janë trefishuar

Ish-kryeministri dhe kryetari aktual i PD Sali Berisha, ka kritikuar qeverinë për gjendjen e sistemit arsimor. Në një takim këtë pasdite me ekspertë të...

Paketa Fiskale 2022, Dhoma Amerikane kritika Qeverisë: U angazhua të ndryshonte taksat një herë në 4 vite, me ligjin u njohëm pasi u miratua

Dhoma Amerikane e Tregtisë kritikon Qeverinë Shqiptare për Paketën Fiskale 2022. Sipas saj, institucionet më të larta në Shqipëri si Ministria e Financave dhe...

VIDEO/ “Mos kritikoni Bashën”, shpërthen gazetari në transmetim live: Pse, është me barrë Lulzim Basha dhe ka hall mos dështon?

Gazetari i Nova Media, Arian Asimi, ka shpërthyer në një transmetim live kundër qytetarëve që kërkojnë të mos kritikohet kryedemokrati Lulzim Basha.Ai u shpreh...

DITMIR BUSHATI “zbërthehet”: Ka ndikim të oligarkisë në qeverisjen e të majtës, PS duhet të ketë një qasje tjetër me realitetin (DEKLARATA E PLOTË...

Ditmir Bushati thotë se pas tetë vjet qeverisjeje të së majtës në Shqipëri, shihen se ka ndikime dhe “penetrime” të të ashtuquajturës oligarki në...

Vrasjet e fundit, Lleshaj kritikon drejtorët e policisë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit. Mësohet se drejtuesit vendorë raportuan...

Deklaratat e Metës, Çipa: Presidenti ka kaluar në refuzim politik

Kreu i Unionit të Gazetarëve të Shqipërisë, Aleksandër Çipa, ka deklaruar se konflikti i Presidentit Meta me palët, është një marrëdhënie politike. ...

Arta Dade godet Ramën pas zgjedhjeve: Ndihem mirë që i kam kërkuar të largohet

Pas zgjedhjeve, ish-ministrja socialiste Arta Dade kritikon hapur kryeministrin Edi Rama dhe qeverisjen e tij. Dade, kritike ndaj kryeministrit, në...

BE kritika për Kosovën: Liberalizimi i vizave ende në shqyrtim

Këshilli i Ministrave në Bashkimin Evropian është shprehur mjaft i ashpër dhe shumë kritik për Qeverinë e Kosovës dhe srrugën nëpër të cilin po...

Lajmet e fundit