Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kristina bardhi

Zbulohet marrëdhënia mes Kristinës dhe Zhanetës para vrasjes, dy motrat ishin rrahur me njëra-tjetrën për tradhtinë ndaj Përparim Ademit

Ditën e sotme ka dalë një detaj tjetër në lidhje me marrëdhënien mes dy motrave Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani. Në...

Dalin FOTOT/ Kush është gruaja e Përparim Ademit, kishte pranuar lidhjen e burrit të saj me dy motrat

Vrasja e dy motrave në Astir ka tronditur mbarë opinionin shqiptar. Përparim Ademi vrau me breshëri plumbash Kristina Bardhin dhe Zhaneta...

Lajmet e fundit