Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

kristi

Efi del nga BBV, Luizi dhe Kristi “kokë më kokë” për çmimin e madh

Efi është finalistja e dytë që është larguar nga Big Brother duke marrë 10 mijë euro, por duke humbur çmimin e madh. Ka dalë me...

Sot finalja e madhe e Big Brother Vip, kush do ta fitojë mes Luizit, Efit, Dea Mishel dhe Kristit?

Sot është nata finale e edicionit të dytë të Big Brother Vip. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi janë katër konkurrentët finalistë, ndërsa një...

Robert Aliaj shpërthen ndaj komentuesve: Ju jeni pabuksa, Kristi duhet të ishte në finale

Artisti Robert Aliaj ka komentuar sërish rrugëtimin e djalit të tij, Kristit, në Big Brother Vip. Besim plotë Roberti u shpreh se Kristi do...

“Më tha t’i bëja flokët si Zaza”, rrëfehet Keisi: Nuk e dija se Kristi ishte i lidhur jashtë, u ndjeva keq kur e mësova

Keisi Medin foli mbrëmjen e djeshme për raportin që kishte me Kristin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe lidhjen e këtij të fundit...

Çfarë po ndodh në BBV? Dea Mishel i futet në dush Kristit (VIDEO)

Banorja e “Big Brother Vip” Dea Mishel njihet për raportet miqësore që ka me banorët e tjerë. Së fundmi bukuroshja është parë shumë e afërt...

“Ti mund të jesh femër brenda”, Jori habit me deklaratën për Kristin (VIDEO)

Banorja e Big Brother Vip, Jori Delli arrin të marrë gjithmonë vëmendje brenda shtëpisë. Gjatë një bisede që ajo ka bërë sot me Visin dhe...

“Je kokrra e legenit, injorant”, plas SHERRI mes Kristit dhe Luizit: Ti eksitohesh kur flet me mua

Një tjetër debat ka ndodhur mes Luizit dhe Kristit. Atëhere, kur mendojmë se ujërat mes dy banorëve qetësohen mjafton një fjalë apo nëj gjest...

“Hajde i biem Kristit”, Olta thur plane: Nuk e meriton të shkojë në finale

Oltës duket se nuk i del inati që ka me Kristin, i cili prishi “aleancën” me të dhe u bashkua me Luizin. Sot Olta ka...

Keisi shpërthen në lot gjatë bisedës me Luizin: S’kam qenë e lidhur me Lorencin, thjesht një njohje (VIDEO)

Në një situatë të sikletshme është gjendur mbrëme Keisi, pasi gjatë “prime” të Big Brother me anë të një klipi u zbulua se kishte...

“Ju jeni të gjithë zvarranikë”, ofendime mes Luizit dhe Kristit: Ti je kokrra e m*tit (VIDEO)

Debatet në shtëpinë e madhe të Big Brother VIP duket se nuk kanë të ndalur mes banorëve, ku nuk mungojnë as ofendimet. Ditët e fundit...

Lajmet e fundit