Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

kristi bixheku

Vranë 25-vjeçarin dhe e hodhën trupin në rezervuar, gjykata e Korçës lë në burg njërin nga autorët (EMRI)

Gjykata e Korçës ka  vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Kristi Bixheku, i dyshuar për vrasje të kryer në bashkëpunim, ndaj...

Vranë 25 vjeçarin nga Lushnja dhe hodhën në rezervuar në Korçë, arrestohet pas 5 muajsh njëri nga autorët

Kristi Bixheku, i shpallur në kërkim për vrasjen e 25 vjeçarit nga Lushnja, Fridman Xhaferraj, është arrestuar nga Policia e Korçës. Ky shtetas, në...

Lajmet e fundit