Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

krishtlindjet

Jozefina Topalli uron krishtlindjet me këtë foto të bukur familjare, por një detaj në veshjen e saj bie në sy për keq

Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka zgjedhur një fotografi familjare me bashkëshortin djalin e vajzën, por edhe qenin e shtëpisë së tyre, për...

Krishtlindjet e para pa të birin, nëna kujton me këtë poezi Kejdin që u nda para kohe nga jeta

Pedagogia Erenestina Halili ka kujtuar me anë të një poezi të birin e saj, Kejdin, i cili u nda nga jeta para kohe. ...

Nishani, Rama Basha urojnë Krishtlindjet, kryeministri zgjedh një video të veçantë

Zyrtarët më të lartë të shtetit kanë uruar sot shqiptarët për festën e krishtlindjeve. Presidenti Bujar Nishani dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha...

Rama një kartolinë në Newsbomb.al. Ja urimi i tij për të gjithë lexuesit

Një video-selfie me urim tipik dhe në stilin e tij është ai që kryeministri Edi Rama ka dërguar në redaksinë tonë. ...

Nishani mesazh urimi për Krishtlindjet: Të kujdesemi më tepër për njëri-tjetrin

Me anë të një mesazhi të bërë publik, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani u uron Festën e Krishtlindjeve të gjithë besimtarëve shqiptarë kudo...

Lajmet e fundit