Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

krishtlindje

‘E veshur si babagjyshe’, vajza e Amit dhe Ermalit hedh hapat e parë për Krishtlindje (FOTO)

Festat e fundvitit janë gjithmonë të mbushura me emocion për këdo. Por në familjen Mamaqi duket se emocionet, këtë vit, janë...

Veshur me pizhama të kuqe, Ogerta Manastirliu uron Krishtlindjen me vajzat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka uruar për besimtarët e krishterë këtë vigjilje të Krishtlindjeve së bashku me dy vajzat e saj Altean dhe...

‘Mathy-matchy’, Orinda dhe Turi urojnë Krishtlindjen me FOTON më të ëmbël që keni parë

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet më të ëmbël të showbiz-it. Sytë bojqiell të Orindës dhe buzëqeshja e...

‘I paketuar’ poshtë pemës, gazetarja shqiptare merr dhuratën më të bukur për Krishtlindje

Në këtë vigjilje Krishtlindjesh gazetarja ka marrë dhuratën më të bukur që mund të merrte një nënë. Djali i saj Abeli,...

Deputeti i PD-së uron Krishtlindjen pranë gjirit të familjes (FOTO)

Listës së urimeve për Krishtlindje, i shtohet dhe urimi i veçantë i deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu. Balliu shfaqet pranë...

‘Këtë herë tre’, familja Kallaku urojnë festat ndryshe (FOTO)

Listës së urimeve për Krishtlindje, i shtohet dhe urimi i veçantë i familjes Kallaku. Vetë aktori i humorit Bes Kallaku, i...

‘Dhurata më e madhe’, Rama surprizon familjen Koçi për Krishtlindje (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama në këtë vigjilje të Krishtlindjeve ka surpizuar familjen e Ilir Koçit në Marikaj të Vorës. Pak kohë më...

TSUNAMI në Indonezi, si shpëtoi nga vala e parë e SHKATËRRIMIT, KISHA E QYTETIT të Caritas (LUTJET E BESIMTARËVE)

Carita, Indonezia – Ekipet e emergjencës shpresojnë të gjejnë trupa të tjerë të humbur pas tsunamit vdekjeprurës që mori përpara fshatra të tërë dhe...

Tragjedi për Krishtlindje, 50 të vdekur nga një aksident fatal

Kjo ditë është kthyer në tragjedi për Republikën Demokratike të Kongos ku si pasojë e një aksidenti deri tani raportohen 50 viktima. ...

Lajmet e fundit