Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

krishnik Spahiu

Kreshnik Spahiu: Ja çfarë mund t’i jap fund luftës në Ukrainë

Analisti Kreshnik Spahiu ka folur për lidhjen Rusi-Ukrainë, teksa është shprehu se e vetmja që mund ta ndalojë është presioni ekonomik dhe ushtarak. Ai është...


Lajmet e fundit