Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kriminelet

Tetë hetues financiarë i bashkohen SPAK, Yuri Kim: Po e ndihmojmë ne, do të godasë xhepat e kriminelëve! DEA me zyrë në Shqipëri

"SPAK tani ka 60 hetues me kohë të plotë dhe të gjithë kanë marrë trajnim të posaçëm nga FBI e SHBA në Kuantiko. SPAK...

Dervishi: Policia ka një sistem për kriminelët, nëse hakohet do marrin vesh çfarë di shteti për ta

Gazetari Ferdinand Dervishi ka treguar mbrëmjen e sotme se Policia e Shtetit ka një sistem për lëvizjet e kriminelëve dhe për punën operative të...

“Kërkojmë faturë për këpucët e blera në Greqi në ’91”, Edi Rama ju kthehet Dhomave të Tregtisë: Politikanët dhe kriminelët nuk amnistohen!

Kryeministri Edi Rama është duke marrë pjesë në një dëgjesë publike për draft-projektligjin e amnistisë fiskale që qeveria e drejtuar prej tij ka prezantuar....

Ervin Salianji: Në Shqipëri nuk jetohet më! Kriminelët gjejnë njëri-tjetrin, Policia si agjenci lajmesh

Deputeti demokrat Ervin Salianji, thotë se në Shqipëri është bërë e pamundur të jetohet për shkak të kapjes së shtetit nga një grup njerëzish....

“Kam një lajm të veçantë”, Sali Berisha lexon letrën: Agjencitë e huaja kanë zbuluar lidhjet, ministra e gjyqtarë flasin me kriminelë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar nga foltorja e Kuvendit se ministra e drejtorë në qeveri janë të lidhur me elementë të krimit të organizuar...

Gazment Bardh nxjerr EMRAT dhe SFIDON Sali Berishën: Këta janë kriminelët që të shoqërojnë kur vjen te selia e PD

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e kësaj të premteje nga selia e blu. Ai ka...

FOTO: Shkon në SPAK deputeti socialist Petro KOÇI

Deputeti i zgjedhur i PS, Petro Koçi, ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK, ish-Krimet e Rënda. Politikani i...

Petro Koçi përfundon në SPAK, të hënën del para prokurorëve specialë për “tenderat e kriminelëve” në Fier

Deputeti i zgjedhur i PS në Fier, Petro Koçi është thirrur të paraqitet të hënën në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK. Mësohet se kjo...

Ministri italian i Drejtësisë: 12 persona të dënuar janë në Shqipëri, të arrestohen

Ministri italian i Drejtësisë, Andrea Orlando në një intervistë për gazetarin Carlo Bollino gjatë vizitës në Shqipëri kërkoi nga Tirana zyrtare që të zbatojë vendimet...

Agjentë të huaj kundër krimit, operacioni nis në nëntor

Një operacion me mbështetje të fortë ndërkombëtare dhe me agjentë në terren do të nisë së shpejti në Shqipëri kundër krimit të organizuar dhe...

Lajmet e fundit