Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

krimet e renda

3 mijë euro për të legalizuar hotelin në Sarandë, SPAK arreston ish-shoferin e Krimeve të Rënda (EMRI)

Shoferi pranë Ministrisë së Drejtësisë, Hamza Tola, është arrestuar nën akuzën për korrupsion.   Tola ka punuar si shofer edhe pranë ish-Prokurorisë së Krimeve të...

Vendimi i vettingut: Besim Hajdarmataj cënoi besimin e publikut me gabimet profesionale, të përsëritura, mbante në shtëpi miliona lekë cash

Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) shpalli më 4 gusht ndryshimin e vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) për ish-drejtuesin e Prokurorisë...

Grupi që dhunoi Çangun/ Kush është SAIMIR KUÇI, grabiti Ambasadën Daneze, biznesmenit i mori kasafortën me 600 milionë lekë, pjesë e “Hijeve të Natës”

Saimir Kuçi, është arrestuar sot nga FNSH-ja gjatë një operacioni që ka nisur prej orës 04.00 të mëngjesit dhe vijon dhe tani. Ai po...

Zgjaten hetimet për ‘Vol-vo 4’, Astrit AVDYLI ‘sfidon’ gjyqtarët: Bëj 50 vite burg po më gjetët 1 provë (ÇFARË THA SOT NË SEANCË)

Po na mbani në burg padrejtësisht, nuk kemi asnjë lidhje me njëri- tjetrin. Nuk ka asnjë provë që na lidh ne me trafikun...

Hidhet shorti: Përzgjidhen tre gjyqtarët që do shqyrtojnë dosjen ’Hajdari’ (EMRAT)

Krimet e Rënda të do të nisin shqyrtimin e dosjes ‘’Hajdari’’, pas ekstradimit të Izet Haxhisë nga Turqia, mbi të cilin rëndojnë tre akuza....

Dosja ‘Hajdari’, Izet Haxhia te Krimet e Rënda, merret në pyetje

Izet Haxhia merret në pyetje te Krimet e Rënda, shkruan Newsbomb.al.    Mësohet se Haxhia është shoqëruar në Prokurorinë e Krimeve...

“Kur ti bëje garën e jetës, Rama njoftonte garën me makina”, Saimir Tahiri batutë me pyetjen për “ish-shefin” dhe reagimin e Spiropalit (INTERVISTA)

“Kur ju po bënit garën e jetës, ish-shefi tuaj njoftonte për një garë me makina”, kështu i është drejtuar gazetari Lorenc Vangjelit, ish-ministrit të...

Gafa e madhe e gjykatësve në vendimin për Tahirin, ‘harruan’ ta shpallin të pafajshëm për këtë akuzë

Ndonëse për më shumë se 10 orë trupa gjykuese e Krimeve të Rënda pati kohë mjaftueshëm për t’u këshilluar rreth vendimit për ish-ministrin Saimir...

Vendimi për Saimir Tahirin, vjen REAGIMI i parë nga POLITIKA

Ish-kryeministri Sali Berisha është politikani i parë që komenton publikisht vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ta dënuar sih-ministrin e Brendshëm Saimir...

Tërhiqet trupa gjykuese, tani jepet vendimi për ish-ministrin Saimir Tahiri

Brenda pak çastesh pritet të jepet vendimi i trupës gjykuese të Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. ...

Lajmet e fundit