Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

krim zgjedhor

“Hetoni krimin zgjedhor”, Yuri Kim: SHBA mbështet thirrjen e prokurorit Olsian Çela, askush s’është mbi ligjin

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë Yuri Kim ka deklaruar se Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela u ka kërkuar të gjithë prokurorëve që...

Bora Muzhaqi e PS: FITORE e thellë! Do të fillojmë numërimin e votave të kandidatëve brenda partisë. Kush i tjetërson bën KRIM ZGJEDHOR!

Kandidatja për deputete e PS, Bora Muzhaqi ka dalë për të disatën herë në një deklaratë për mediat dhe opinion publik, pak para mbylljes...

Ambasadorja e SHBA mesazh SPAK: Të ndjekë penalisht nxitësit e dhunës dhe ata që blejnë vota (E PLOTË)

Ambasadorja e SHBA i bën thirrje Prokurorisë së Posaçme SPAK, të ndjekë penalisht ata që kryejnë krime elektorale. Përmes nëj mesazhi në rrjetet sociale, Kim...

EMRAT: Krimi i dytë zgjedhor nga LSI-ja. 23 vjeçari TURK jep lekë për të blerë VOTA në Vlorë; SPAK merr në dorë çështjen

Vlonjati Jursield Muçaj dhe turku Abdulgafur Balikci janë proceduar penalisht nga Policia e Vlorës, për një tjetër rast të krimit zgjedhor të regjistruar në...

Goditet një rast i krimit zgjedhor në Vlorë, 23 vjeçari nga Turqia jep para për të blerë vota (EMRAT)

Një tjetër rast i shit-blerjes së votës është goditur në Vlorë. Policia bën me dije se janë proceduar penalisht dy persona, një shtetas turk...

Lajmet e fundit