Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

kreu im klp

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkresë Ministrisë: Të vaksinohen prokurorët, kemi shumë kontakte dhe s’mund të punojmë online

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi, përmes në një shkrese zyrtare i kërkon Ministrisë së Shëndetësisë që të vaksinohen prokurorët, anëtarët...

Lajmet e fundit