Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

kreu i pd gradishte

Braçe denoncon në Kuvend: Kryetari i PD në Gradishtë ka mbjellë plepa në tokë buke

Vijon interpelanca në Kuvend mes deputetit Erion Braçe dhe ministres Frida Krifca për bujqësinë. Në fjalën e tij Braçe ka ngritur akuza duke thënë se...


Lajmet e fundit