Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kreu i AMA-s

Ambasada britanike i “tërheq veshin” qeverisë: Kandidatët dhe kryetari i AMA-s të jetë i pavarur, ka rëndësi jetike për besimin tek publiku

Pas apelit nga OSBE, ka reaguar dhe ambasada britanike lidhur me zgjedhjen e kryetarit të AMA-s ditën e sotme në Kuvend. Me anë të...

Lajmet e fundit