Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Kreshnik Spahiu

Pse në Shqipërinë “demokratike”, 32 vite ka më shumë vrasje se Kosova gjatë luftës?

Nga Kreshnik Spahiu Pyetjes pse Shqipëria ka më shumë vrasje se Kosova, disa do e logjikonin politikisht duke u përgjigjur: Shqipëria ka shtet më të dobët,...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin: Emri i Metës nuk është asgjë, do dalin spiunët e Rusisë dhe Serbisë

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar në lidhje me Autoritetin e Dosjeve, ku aludohet emri i Ilir Metës si ish-sigurims. Spahiu...

Vetëm një flamur i SHBA në protestë, Kreshnik Spahiu: Jo rastësisht ishte me kokë poshtë! Durim çuna se i keni bërë llogaritë gabim

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu komenton një detaj nga protesta e Partisë Demokratike në 7 korrik. Spahiu thotë se në protestë ndodhej...

Dashuria BE-Shqipëri, si dasma e vajzës së Hasanit me nipin e mbretëreshës!

Nga Kreshnik Spahiu 20 vite më parë jetoja dhe punoja në Londër. Një mëngjes dimri me shi, krejt papritur në zyrën time u shfaq Arbëresha vajza...

Kreshnik Spahiu ironizon vizitën e Metës në SHBA: Agjenda; drekë peshku me tre emigrantë, foto te kangjellat e Shtëpisë së Bardhë

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar vizitën e presidentit Ilir Meta, i cili prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e...

Parashikimi i Kreshnik Spahiut: Ja cilët janë 5 emrat që PS do të propozojë për President

Me djegien e raundit të tretë pa një kandidat të propozuar nga opozita, zgjedhja e Presidentit të Republikës është në duart e mazhorancës. Së fundmi,...

Kreshnik Spahiu reagon i habitur: Më e votuara në PD doli Fatbardha Kadiu, pyeta dhjetëra miq por s’e njihte asnjë

Kreshnik Spahiu ka reaguar i habitur në lidhje me fitoren e 20 anëtarëve të Kryesisë së Partisë Demokratike të cilët u shpallën ditën e...

Kreshnik Spahiu ironizon arrestimin e drejtorit të Ujësjellësit në Kurbin: Vodhi shtëpinë e Benzemasë, se po të vidhte të Leo Messit do ishte bërë...

Alfred Prodani, drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit, është arrestuar ditën e sotme në kushtet e flagrancës nga Policia e Lezhës pasi ndaj tij kishte...

Kreshnik Spahiu bën krahasimin: Yuri Kim përkujtoi ditëlindjen e Skënderbeut, Berisha tradhtinë e Gaz Bardhit, ndërsa Meta dekoroi 3 restorante ku pi çdo ditë...

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka krahasuar veprimet e politikanëve shqiptarë në ditën e lindjes së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Ai...

Dritan Abazoviç fali Namazin, reagimi i Kreshnik Spahiut: Këta tanët me një shtet 70% mysliman shkojnë vetëm në Kisha, se në Xhami kanë turp

Kryeministri i ri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, ka falur mëngjesin e sotëm Namazin e Fitër Bajramit, së bashku me besimtarët myslimanë. Ndaj këtij...

Lajmet e fundit