Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

kreshnik osmani

Folësit në protestën e Berishës i humbet portofoli: Mbani lekët dhe më ktheni kartat

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje gjatë protestës së Partisë Demokratike, një prej folësve i ka humbur portofoli. Bëhet fjalë për Kreshnik Osmanin, i...

Urimi i Ramës për Muajin e Shenjtë të Ramazanit, eksperti zbulon gabimin e kryeministrit me foton: Mbarësi për popullin e Egjiptit

Mëngjesin e sotmë kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale uroi besimtarët muslimanë për Muajin e Shenjtë të Ramazanit.Por në...

Politikani shqiptar bën urim të PAZAKONTË për Festën e Mësuesit: Mos e gëzoftë 7 Marsin asnjë arsimtar që… (E PLOTË)

Politikani dhe eksperti Kreshnik Osmani ka bërë një urim të pazakontë për Festën e Mësuesit. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Zotat e rremë që po kërcënojnë shqiptarët!

Nga Kreshnik Osmani Në Shqipëri kanë hyrë aq shumë agjentura të maskuara me petk religjioz dhe janë përhapur aq shumë sekte...

Politikani ‘godet’ me këtë reagim: E dashur Rita, sa të ikësh ti…

Një nga statuset më të pëlqyera në rrjetet sociale për koncertin e Rita Orës e cila “dogji” Tiranën mbrëmë me performancën 60 minutëshe. ...

Lajmet e fundit