Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kreshnik merxhani

Kreshnik Merxhani: U desh të vinte Vetëvendosja që të godiste patologjinë 30-vjeçare të manipulimit të votave në Shqipëri

Kandidati i pavarur i Lëvizjes Vetëvendosje i cili kandidoi në qarkun e Gjirokastrës, Kreshnik Merxhani ka dhënë një intervistë ditën e sotme për mediat. Duke...

Denoncimi “BOMBË” i kandidatit në Tepelenë: Te fletët ku është vendosur ‘x’ te emri im, numëruesi vendos ‘x’ tjetër që ta nxjerrë të pavlefshme

Kreshnik Merxhani, përfaqësues i Vetëvendosjes në Shqipëri, por që kandidon si kandidatët i pavarur në qarkun e Gjirokastrës ka bërë një dencim përmes rrjetit...

Albin Kurti thirrje shqiptarëve: Votoni kandidatët e Vetëvendosjes në 25 prill. Politikanët aty e kanë ndarë jugun me veriun për të ndarë votuesit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka dhënë një mesazh me audio dhe video, për gjithë shqiptarët që kanë të drejtë vote në 25 prill....

Lajmet e fundit