Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kreshnik ajazi

Tensione në mbledhjen e KLP: Kreshnik Ajazi e dinte se do skualifikohej! Gara për Kryeprokurorin e Tiranës nën akuza për “rrjedhje informacioni”

Mbledhja e Këshillit të Lartë të Prokurorisë për procedurat e zgjedhjes së drejtuesit të ri të Prokurorisë së Tiranës u shoqërua të enjten me...

Skualifikohet vëllai i deputetit socialist, vetëm një kandidat në garë për kreun e Prokurorisë së Tiranës

Kreshnik Ajazi dhe Arenc Çela garonin përballë njëri-tjetrin për postin e kreut të Prokurorisë së Tiranës. Por ditën e sotme, me shumicë votash, Këshilli...

Arens Çela dhe Kreshnik Ajazi, dy magjistratët që kandidojnë për Kryeprokuror të Tiranës

Prokuroria e Tiranës është sot me drejtues të përkohshëm, pas shkarkimit nga detyra të kryeprokurores Elisabeta Imeraj, shkruan newsbomb.al KLP komandoi në krye të...

“Furnizonin” me drogë të dënuarit, prokurori bën PARALAJMËRIMIN e fortë: Zyrtarë të tjerë po hetohen! Do të kemi arrestime të tjera

Ditën e sotme Policia e Shtetit ka zbuluar skemën kriminale të ngritur në disa burgje të vendit, ku u lëshuan 28 urdhër-arreste. Në një deklaratë...

Polemikat në mediat dhe akuzat për aksidentin me vdekje, vettingu konfirmon në detyrë prokurorin e Elbasanit Kreshnik Ajazi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK shpalli sot vendimin për konfirmimin në detyrë të drejtuesit të Prokurorisë së Elbasanit, Kreshnik Ajazi. Trupi gjykues që...

Gazetari: I pezulluar nga Ina Rama dhe i përfshirë në një aksident me vdekje, Vettingu “mbyll” sytë për Kreshnik Ajazin

Kryeprokurori i Elbasanit, Kreshnik Ajazi është përballur me gjetjet e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Gazetari Elton Qyno në një postim në rrjetet sociale...

Kreshnik Ajazi sot në Vetting, gazetari ironizon “DREJTËSINË”: Pse si qasët mediat sot? Hë se ua rregullon nesër shefja me një status…

Kreu i Prokurorisë së Elbasanit, Kreshnik Ajazi është përballur sot me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij u drejtua nga trupa e...

Prokurori i Elbasanit Kreshnik Ajazi sot në vetting, “problem” 2 milion lekët që i dhuruan prindërit

Prokurori Kreshnik Ajazi, i zgjedhur së fundmi nga KLP si drejtues i Prokurorisë së Elbasanit do të përballet të premten më 25 qershor me...

Merr detyrën drejtuesi i ri i Prokurorisë Elbasan, Ibrahimi: KLP po punon për t’ju garantuar autoritetin dhe sigurinë për të kryer detyrën tuaj

Kryetari i KLP-së, Gent Ibrahimi, prezantoi sot drejtuesin e Prokurorisë Elbasan, Kreshnik Ajazi, në një takim ku ishin të pranishëm zv/drejtuesi i prokurorisë, kryetarja...

‘Na rrezikohet jeta’, merren në mbrojtje dy prokurorët që prenë fletën e arrestit për Ardjan Çapjan

Drejtuesi i prokurorisë në Elbasan, Kreshnik Ajazi dhe prokurori Ridvan Suka janë marrë nën mbrojtje. Vendimi për marrjen në mbrojtje të Ajazit dhe Sukës është...

Lajmet e fundit