Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

krenar cenollari

Shoferi i Gjylametit anëtar i Asamblesë, shpërthen baza e PS së Tiranës: Po na përçani, po ndahemi në ballistë e komunistë, ca të Saimirit...

Eshtë shoqëruar me tone të ashpra dhe ndërprerje të mbledhjes Asambleja e PS së Tiranës ditën e djeshme. Shkak është bërë përzgjedhja e emrave...

Drejtori i ALUIZNI-t në Tiranë largohet nga detyra: Ja pse mora këtë vendim (E PLOTË)

Prej sot nuk do të jem më në krye të drejtorisë së ALUIZNI-t për zonat rurale të Tiranës. Ky është një vendim i...

Lajmet e fundit