Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

kozove

Edi Rama nesër viziton për sport Kosovën

Kryeministri Edi Rama do të bëjë nesër një vizitë të papritur në Kosovë. Kryeministri shqiptar mësohet se do të shkojë për të ndjekur finalen...

Thaçi zgjidhet president i Kosovës, shtëpia e kryeministrit Mustafa sulmohet me bomba molotov

-Edhe pse u duk se ditën e sotme në Kuvendin e Kosovës do të zhvillohej një seancë e qetë ku do të votohej...

Azilkërkuesi kosovar çmonton televizorin e kampit dhe e dërgon në Kosovë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një qendër azilkërkuesish në Salching të Gjermanisë. Përgjegjësit e kampit kanë vënë re se televizori në dhomën...


Lajmet e fundit