Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

kozani

Tre çanta me 51 pako drogë, arrestohen 31 vjeçari shqiptar dhe gruaja që kontrollonte rrugën me makinë

Dy persona, të cilët dyshohet se janë shqiptarë, kanë rënë në prangat e Policisë greke pasi janë kapur me 52 kg kanabis, duke kaluar...

Kapen me 38 kg drogë, kanabis dhe vaj hashashi, pranga shqiptarit dhe grekut

Një shqiptar dhe një grek janë arrestuar në Kozani të Greqisë, pasi policia vendase i ka kapur në flagrancë me 38 kilogram kanabis. ...

Lajmet e fundit