Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

kozak braci

“Nuk më ke shpëtuar ti”, Kozaku nxjerr “blof” Stresin: Mos merr lëvdata, ty të kanë sharë ata

Kozak Braçi, personazh shumë i njohur në Instagram, u mor peng ditën e djeshme nga disa persona, të cilët e shanë dhe e goditën,...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Shkruan Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesaduket pretendent për...

Morën peng të riu në makinë dhe dhunuan, Policia shpall në kërkim vëllain e Fabio Dushkut: Erdhi enkas nga Greqia

Daniel Dushku, një nga personat që shfaqet në videon e dhunimit të të riut Kozak Braçi, është shpallur në kërkim nga Policia. Video u...

VIDEO/ Policia zbarkon në Allias pas denoncimit të familjarëve të Kozak Braçit, “I FAMSHMI” i Instagramit filmohet kur goditet dhe shahet nga disa persona

Policia ka zbarkuar këtë mbrëmje në Allias, pasi është sinjalizuar për rrëmbimin e mundshëm të një personi. Mësohet se familjarët e Kozak Braçit, i cili...

VIDEO: Shpërthimi me “tritol” dje në Tiranë, momenti kur i riu që telefonoi Policinë e kapi “live”

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar dje në një pallat në Tiranë. Bëhet me dije se shpërthimi është dëgjuar në një pallat në...

Lajmet e fundit