Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Kostas Bakoyannis

Kryebashkiaku grek: S’ka dallime, aq sa jam unë athinas, janë edhe shqiptarët

Kostas Bakoyannis, i cili prej vitit 2019 drejton Bashkinë e Athinës, thotë se shqiptarët në Greqi janë tashmë një komunitet plotësisht i integruar dhe...

Kryetari i Bashkisë së Athinës: Jam shumë i befasuar nga puna e mirë e Veliajt, kam qenë në Tiranë 10 vite më parë dhe…

Kryetari i Bashkisë së Athinës, Kostas Bakoyannis, ka vlerësuar marrëdhëniet Shqipëri-Greqi duke theksuar se dy vendet kanë mundësi për të shtuar bashkëpunimin mes tyre. Bakoyannis...

Kryebashkiaku Veliaj i jep “Çelësin e Qytetit” homologut të Athinës, Kostas Bakoyannis: Lajm fantastik hapja e kufirit mes Shqipërisë dhe Greqisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mirëpriti sot në zyrën e tij homologun e Athinës, Kostas Bakoyannis të cilit i dhuroi “Çelësin e...

Lajmet e fundit