Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Kosnestt

Kreu i LDK-së takohet me Palmer dhe Kosnett, zbulon për çfarë biseduan në tryezë me diplomatët e SHBA

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku është takuar sot me zëvendës ndihmës sekretarin e SHBA-së, Matthew Palmer dhe Ambasadorin e SHBA në Kosovë, . Gjatë këtij...

Lajmet e fundit