Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

kosherja

“Sakrificat e prindërve shqiptarë”, Bes Kallaku shpërthen në lot: Mam nuk do isha sot këtu, nëse s’do kisha ndihmën tënde

Aktori i njohur Bes Kallaku këtë të dielë ka mbajtur një monolog lidhur me sakrificat e prindërve shqiptarë. Ai ka shpërthyer  në lot teksa...

“Sa mirë kur ishim ngushtë dhe keq”, Bes Kallaku: Dikur thonim pjata ime është pjata jote, kurse sot kur shkojmë te miku marrim bukë...

Si çdo të dielë edhe sot spektakli i humorit “Kosherja” ka startuar me monologun e aktorit, Bes Kallaku, i cili ka treguar se si...

Lajmet e fundit