Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Korruptoheshin me ushqim falas në restorant

Korruptoheshin me ushqim falas në restorant, tre policë italianë nën hetim

Tre policë në kryeqytetin Italian janë vënë nën hetim pasi dyshohet se kanë njoftuar pronarët e restoranteve dhe të akulloreve për kontrollet e papritura...

Lajmet e fundit