Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsuion

Arrestohet drejtori i Ujësjellësit të Ersekës pasi qëlloi me armë anëtarin e PD-së

Arrestohet drejtori i Ujësjellësit të Ersekës, i cili disa ditë më parë kërcënoi dhe qëlloi me armë në drejtim të një anëtari të PD-së....

Lajmet e fundit