Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsioni; zeri amerikes; korrupsion; tendera

Zëri i Amerikës: Korrupsioni në Shqipëri në rritje

Zëri i Amerikës i ka kushtuar një vëmendje të veçantë nivelit të korrupsionit në Shqipëri. Duke iu referuar organizatës Transparency International, Bankës Botërore dhe...

Lajmet e fundit