Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion qeveri

Ish-ministri bën deklaratën e fortë: Korrupsioni ndodh në sallën e qeverisë, jashtë saj ndahen BAKSHISHE

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Opinion”, teksa po diksutohej për politikanët më të pasur në Shqipëri, hodhi dhe një akuzë...

Lajmet e fundit