Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion pasiv

Arrestohen tre punonjës të kolaudimit dhe një polic, akuzohen për korrupsion (Emrat)

Tre punonjës të piikës së Kontrollit teknik të automjeteve në Berat janë vënë në pranga me akuzën e korrupsionit pasiv pas një hetimi 1...

Lajmet e fundit