Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion ne drejtesi

PARA dhe SEKS/ Gjyqtari i Fierit s’e kishte për herë të parë, si e shpëtoi prokurori

Gjykata e Krimeve të Rënda la sot në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Meçani, të përfshirë në një aferë korruptive...

“Sekser-Gjyqtar-Prokuror”: Denoncohet me zë dhe figurë rasti i skandaloz i korrupsionit në drejtësi

Një prej temave më të diskutuara të momentit është padyshim gjyqësori i korruptuar dhe përpjekja për reformën në drejtësi.  Në një kohë kur të...

Lajmet e fundit