Tirana
scattered clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
2.6kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion gjyqtaret

Edhe pas problemeve ne shëndetin, Gjykata lë në burg prokurorin Haxhi Giu

Prokurori Haxhiu Giu do të qëndrojë në burg deri në seancën e parë të nisjes së procesit gjyqësor ndaj tij, kur pesë gjyqtarët do...

Lista e zezë e ambasadorit Donald Lu: Emrat e gjyqtarëve dhe prokurorëve “non grata” në SHBA

Në listën e zezë të gjyqtarëve që iu është anuluar viza amerikane janë edhe emrat e 14 gjyqtarëve të kallëzuar nga ILDKPKI-ja, kallëzime që...

Lajmet e fundit

GSH

Koha Jone

Dita

RD