Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion ejt

Shpenzimet e kushtueshme të ministres së Drejtësisë, reagon djali i Sokol OLLDASHIT: Të mos merremi me shifrën ‘banale’, politikanët e rinj korruptohen dhe zhgënjejnë...

Djali i ish-deputetit të PD-së Sokol Olldashi, Glauk Olldashi reagoi në lidhje me akuzat ndaj Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për shpenzime të shtrenjta...

Lajmet e fundit