Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrupsion aktiv i gjykatesit

Tentuan të korruptojnë gjykatësin, arrestohet avokati dhe laçiani i rrezikshëm (EMRAT)

Policia ka arrestuar një avokat dhe një të dënuar, pasi tentuan të korruptojnë gjykatësin. Bëhet fjalë për avokatin Sokol Gjini dhe...

Lajmet e fundit