Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrik

Ndalet rritja e depozitave në korrik, ulen kursimet e individëve në valutë

Pandemia shfaqi dhe një anë tjetër të njerëzve, atë për të kursyer në momentin që e ardhmja është e pasigurt. Të dhënat e Bankës...

Pas Berlinit, Macron dhe Merkel mbledhin sërish krerët ë Ballkanit në Paris

Pas samitit të djeshëm në Berlin të organizuar nga kancelarja Angela Merkel dhe presidenti francez Emannuel Macron, pritet të mbahet një tjetër i ngjashëm...

Sot i thoni lamtumirë shiut, lajme të mira vijnë nga moti për ditën e parë të korrikut

Edhe ditën e sotme veçanërisht pas mesditës vranësirat dhe shirat do të fuqizohen lehtësisht në territor, duke sjellë shira të dobët dhe afatshkurtër në...

Çfarë ka rezervuar moti për 10 ditët e para të korrikut

Jemi në muajt e verës dhe temperaturat e larta janë të pranueshme për stinën që jemi. Edhe pse fundi i qershorit ka bërë më...

Korriku i 2016-ës ishte muaji më i nxehtë i Tokës që prej vitit 1800

Dy studime të ndryshme kanë arritur në përfundimin se muaji korrik i 2016-ës ishte më i nxehti në Tokë i regjistruar ndodnjëherë. ...

Lajmet e fundit