Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

korrik 2017

Korriku i 2017-ës shënon më shumë aksidente rrugore dhe më pak viktima se 1 vit më parë

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Edhe...

Lajmet e fundit